محبوبیت اینستاگرام در میان مشاغل

دلیل حضور امروزی اکثر کسب و کار ها در اینستاگرام

 ۴ دلیل محبوبیت اینستاگرام در میان مشاغل

۱.اینستاگرام ویژگی های مفیدی را برای کسب و کار ها فراهم کرده است

اینستاگرام همیشه ویژگی های خود را متناسب با نیازهای فعلی و تأمین خواسته های کاربران به روز می کند. امسال، تغییرات آشکار پیشرفت اینستاگرام به سمت کمک به مشاغل برای یافتن مکان خود در این پلتفرم رفته است. بنابراین در واقع، چندین به روزرسانی اصلی اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ برای کسب سود بیشتر مزایایی را برای تجارت آنلاین به ارمغان می آورد. برخی از آن ها را سعی کرده ایم در اینجا آماده کنیم:

* فروشگاه آنلاین اینستاگرام

فیس بوک Facebook Shops (بستر خرید آنلاین) را به پلتفرم خود وارد کرده است و اکنون این ویژگی نیز به اینستاگرام می آید. با چنین عملکردی، برند ها می توانند لیستی از محصولات را در فروشگاه آنلاین اینستاگرام خود ایجاد کرده و با پروفایل حساب های اینستاگرام و همچنین پست های خود کانکت کنند. وقتی خریداران به لینک دسترسی پیدا می کنند، می توانند با کلیک بر روی فروشگاه، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را مرور کنند.

فروشگاه آنلاین اینستاگرام دلیل محبوبیت اینستاگرام است.

فروشگاه آنلاین اینستاگرام دلیل محبوبیت اینستاگرام است.

* محصولات در اکسپلور اینستاگرام

محصولات لیست شده برند ها به بخش اکسپلور اینستاگرام نیز اضافه می شوند. وقتی کاربران به اکسپلور و ماژول “Shopping” مراجعه می کنند، می توانند برای انجام راحت خرید آنلاین به محصولات پرطرفدار لیست شده در اینجا دسترسی پیدا کنند.

محصولات در اکسپلور اینستاگرام

محصولات در اکسپلور اینستاگرام

* خرید تبلیغات و نشان های IGTV

IGTVمکانی را برای انجام پخش آنلاین به کاربران اینستاگرام ارائه می دهد. برای استریمر، یک خبر خوب این است که اینستاگرام تبلیغات را در جریان ویدئو IGTV جاسازی می کند تا کاربران بتوانند از محتوای پخش اصلی خود درآمد کسب کنند! علاوه بر این، مخاطبان می توانند نشان هایی را برای تشویق استریمر ها به عنوان راهی برای تیپ دادن به آن ها، خریداری کنند. به هر حال،IGTV  باعث شده است تا استریمر از طریق پخش محتوای زنده خود راه های بیشتری برای کسب درآمد داشته باشند.

خرید تبلیغات و نشان های IGTV

خرید تبلیغات و نشان های IGTV

* لایو شاپینگ

به غیر از استریم IGTV ، اینستاگرام همچنین به مشاغل اجازه می دهد تا محصولات خود را از طریق قابلیت جدید لایو شاپینگ، معرفی کنند. بنابراین کسب  و کار ها می توانند محصولات خود را در اینجا نشان دهند و مردم می توانند با کلیک بر روی نماد خرید ارائه شده، مستقیماً محصولات را خریداری کنند. این قسمت همچنین قابلیت “Try It On” را که به مردم اجازه دهد محصولات را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی تجربه کنند، ارائه می دهد. این بخش کاربر پسند است، به ویژه برای خرید محصول آرایشی!

لایو شاپینگ

لایو شاپینگ

۲.اینستاگرام مکان خوبی برای استارتاپ ها است

برای اینکه برند ها و مشاغل بیشتری به اینستاگرام بیایند، این پلتفرم روند تبدیل شدن به یک کسب و کار شما به یک کسب و کار پول ساز را تا حد ممکن ساده کرده است. برخلاف فیس بوک، که برای ساخت اکانت کاربری به مراحل تأیید شده پیچیده ای نیاز دارد، ساخت اکانت اینستاگرام فرآیند ساده ای دارد. در مرحله بعدی، می توانید اکانت شخصی خود را نیز تجاری کنید. نحوه راه اندازی حساب تجاری اینستاگرام اینگونه است:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید