7 ایده بلاگری_آژانس دیجیتال مارکتینگ بهرامی

7 ایده بلاگری که می توانید با آن بلاگری را شروع کنید

7 ایده بلاگری

دغدغه اصلی: یکی از مشکلات تو اینه که نمیدونی بلاگر چی بشی؟ تو این پست 7 ایده بلاگری بهت معرفی میکنم که میتونی ازش به درآمدهای بالا برسی ولی واسه انتخاب موضوع بلاگری حتما مشاور داشته باش و مشاوره بگیر تا بتونی بهترین تصمیم رو بگیری.

بلاگر دکوراسیون: اگر تو زمینه دکوراسیون و چیدمان منزل کافه و رستوران و … علاقه و تخصص داری میتونی این موضوع رو انتخاب کنی این سبک پیج ها دو مدل درآمدزایی دارن هم از تبلیغات میتونی درآمد داشته باشی و هم از مشاوره و طراحی دکوراسیون.

بلاگر فشن یا استایل: اگر خودت استایل خوبی داری و اهل مد و فشن هستی میتونی این موضوع رو انتخاب کنی. مدل درآمدی این نوع بلاگری بیشتر از تبلیغات و اگر خودت هم استایل خوبی داشته بای میتونی واسه بیزینس مختلف مدل بشی.

بلاگر خودرو: این موضوع بلاگری رو هم آقایون میتونن انتخاب کنن و هم خانم ها در این زمینه ما بلاگرهای ضعیفی داریم و خیلی از نمایندگی های خودرو بلاگری خودرو رو شروع کردند. ولی اگر کسی باشه که مستقل باشه و مربوط به فروشگاه یا جایی نباشه در نتیجه صداقت رو رعایت میکنه و طرفدارهای زیادی پیدا میکنه. درآمدش هم از تبلیغات هست.

بلاگر تکنولوژی: اگر به تکنولوژی فضای وب معرفی اپلیکیشن و مباحث تکنولوژی روز علاقه داری و آموزش هم دیدی میتونی این موضوع رو انتخاب کنی که عموما درآمدش از تبلیغات خواهد بود.

بلاگر یوگا: ورزش یوگا اخیرا طرفدارهای زیای پیدا کرده. اگر تو این زمینه مدرک مربیگری داری و کلاس رفتی و مهارت داری میتونی این موضوع رو انتخاب کنی. درآمد این نوع بلاگری از برگزاری کلاس های آنلاین هست.

بلاگر عطر: در این زمینه هم پیج هایی رو نداریم که خیلی قوی کارکنند. در نتیجه جای پیشرفت خیلی زیادی داره. درآمد بلاگر عطر از فروش عطر و ادکلن هست.

بلاگر پدر فرزندی: آموزش رفتار صحیح فرزند با پدر و رفتار صحیح پدر با فرزند یکی از دغدغه های امروزی جامعه ماست. ما بلاگر مادرفرزندی زیاد داریم ولی بلاگر پدرفرزدی کمه. درآمشون از مشاوره است.

انتخاب درست موضوع و ایده پیجت برای بلاگری خیلی اهمیت داره چون اگر درست انتخاب نکنی و چون نتیجه نمیگیری پس ممکن هست حتی افسرده بشی.
مثلا کسی که استایل خوبی نداره و بلد نیست عکس های خوشگل از خودش بندازه نباید بلاگری مد و استایل رو انتخاب کنه.
یا کسی که اطلاعاتی در مورد دکوراسیون نداره و نه درسش رو خونده و نه تجربه داره و نه علاقه نباید صرفا بخاطر درآمدش بلاگری دکوراسیون رو انتخاب کنه.

 

<برای آشنایی و خرید دوره آموزش بلاگری اینجا کلیک کنید>

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code