5 دلیل اصلی شروع بلاگری_آژانس دیجیتال مارکتینگ بهرامی

5 دلیل اصلی شروع بلاگری که باید بدانیم!

5 دلیل اصلی شروع بلاگری

اگربلاگری حتما این پست رو تا آخر ببین حتی اگر بلاگر هم نیستی این پست رو ببین چون من میخوام 5 دلیل برای شروع بلاگری و کسب درآمد از اینستاگرام رو بهت گوشزد کنم:

دلیل اول: نیاز به سرمایه خیلی کم در مقایسه با بازار سنتی هست. تو بازار سنتی اگر بخوای یه مغازه بزنی حداقل باید 50 میلیون هزینه کنی ولی در اینستاگرام این فضا به صورت رایگان در اختیار داری که میتونی از این فرصت استفاده کنی اگر محصولی داری محصولت رو بفروشی و اگر تخصص و تجربه ای داری اون رو به فروش برسونی و کسب درآمد کنی

دلیل دوم: بازار هدف بزرگ و در نتیجه درآمدهای خیلی خیلی بزرگ هست. تو اگر بری تو بهترین نقطه تهران هم مغازه بزنی دیگه ته تهش از تهران و کرج مشتری داری اما تو اینستاگرام مخاطبات کل ایران هست. من حتی هنرجوهایی دارم که از خارج از ایران مشتری دارند و کسب درآمد میکنن

دلیل سوم: عدم محدودیت مکانی هست. یعنی تو اگر مسافرت هم باشی میتونی درآمد داشته باشی که فقط نیاز به گوشی و اینترنت داری. و این واقعا جذابه

دلیل چهارم: عدم محدودیت زمانی هست. یعنی دیگه لازم نیست از ساعت فلان تا ساعت فلان بری سرکاریا مغازه ات. یعنی اگر اون ساعت سرکارت نباشی درآمد هم نداری. تو حتی میتونی تو خواب هم درآمد داشته باشی.

دلیل پنجم: اونایی که شاگردی کردند خوب درک میکنن مثل من. نداشتن آقا بالاسر یعنی کسی که بهت الکی زور بگه یا الکی گیر بده بهت. این دلیل خیلی محکمه تا کسب درآمد از اینستاگرام رو استارت بزنی و تو هر حوزه ای که دوست داری بلاگربشی. این دلیل ها رو گفتم تا قدر این فرصت که در اختیارت هست رو بهتر درک کنی.

یه دلیل دیگه: اینه که بلاگری میتونه زندگیتو خیلی زود تغییر بده . خیلی از بلاگرهایی که الان تو اینستاگرام میبینی درآمدهای خیلی زیادی رو بعد از یک سال به دست آوردن که این بازدهی خیلی سریع کسب و کار اینستاگرامی رو نشون میده.

ولی برای گرفتن بازدهی زیاد و زود باید آموزش ببینی و آموزش ها رو اجرا کنی در غیر این صورت به خودت میای و میبینی که داری دور خودت میچرخی . حتی میتونی از آموزش های رایگان پیج خود من برای بلاگری استفاده کنی.

در انتها خوب است با 6 قدم شروع بلاگری هم آشنا شویم.

 

<برای آشنایی و خرید دوره آموزش بلاگری اینجا کلیک کنید>

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code