چکار کنیم اکشن بلاک نشیم

چکار کنیم اکشن بلاک نشیم

چیکارکنیم تا هیچ وقت اکشن بلاک نشیم:

اینستاگرام ممکنه شما رو بابت انجام یکسری فعالیت ها شما رو بلاک کرده چون پشت سرهم و مداوم انجام دادی و اینستاگرام تصور کرده شما ربات هستی و خواسته جلوت رو بگیره.

این فعالیت ها چیا هستن؟

  1. یکی از این موارد فالو آنفالو هست. شما در اینستاگرام در یک ساعت محدودیت داری برای فالو و آنفالو کردن. اکانت هایی که تازه شروع به فعالیت کردند 3 تا 6 ماه گذشته و تازه تاسیسن در یک ساعت 20 تا و در طول یک روز بین 150 تا 200 تا فالو آنفالو میتونن انجام بدند.ولی صفحاتی که قدیمی تر هستن و تعداد فالوورهاشون بیشتره در طول یک ساعت بین 90 تا 150 تا و در طول یک روز بین 200 تا 300 تا فالو و آنفالو میتونند انجام بدن. پس دقت کنید اگر فالوورهاتون زیاده و میخواید کمش کنید به این محدودیت ها توجه کنید.
  2. لایک و کامنت شما در طول یک ساعت بین 120 تا 150 و در طول یک روز بین 500 تا 700 تا پست رو لایک کنید. و در طول یک روز بین 180 تا 200 تا کامنت رو میتونید قرار بدین اما اگر این کامنت ها تکراری و شبیه هم باشن تعدادش خیلی کمتر از این هست . این آمار برای پیج ها قدیمی و تازه تاسیس متفاوت هست. پیج های قدیمی و فالوور بیشتر محدودیت ها هم بیشتر است.
  3. پیام دایرکت: برای کسانی که کارهای تبلیغاتی یا پیج های کسب و کار دارند مهم هست. در طول یک ساعت بین 15 تا 20 تا پیام به کسانی که شما رو فالو ندارند میتونید بفرستید که اگر شما رو فالو داشته باشند این آمار بیشتر هست.در طول یک روز بین 50 تا 80 تا دایرکت به کسانی که شما رو فالو ندارند این ارقام کاملا تجربی بدست اومده اما شما حداقل ها رو رعایت کنید تا مشکلی پسیش نیاد و اکشن بلاک نشید.
  4. مهمترین دلیل اکشن بلاکی: استفاده مداوم از فیلترشکن هست. فیلتر شکن چون کارش تغییر آی پی هست. اینستاگرام فکر میکنن افراد مختلف از کشورهای مختلف وارد صفحه ی شما شدن و فعالیت میکنند برای همین پیغام اکشن بلاکی رو ارسال میکنه تا جلوی این فعالیت رو بگیره. پیشنهادم اینه از فیلترشکن کمتر استفاده نکنید یا از برنامه ی 1.1.1.1 استفاده کنید هم سرعتش بیشتره هم این مشکلات رو نداره. دلایل دیگه ای هم ممکنه باعث اکشن بلاکی بشه مثل:
  5. استفاده از اپلیکیشن ثالث مثل فالووربگیر لایک بگیر آنفالویاب
  6. فعالیت بدون اصول ادمین های مختلف و …

همچنین می تونی با شرکت در دوره آموزش بلاگری با ترفندهای دور زدن اکشن بلاک آشنا بشی

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code