ترفندهای دور زدن اکشن بلاک

ترفندهای دور زدن اکشن بلاک

برای رفع اکشن بلاکی یکسری راهکار وجود داره که کاملا تجربی بدست اومده:

 

البته تمام  این راهکار ها رو در دوره آموزش بلاگری میتونی فرا بگیری.

 

نکته اول: اگر پیغام اکشن بلاکی شما تاریخ داشت باید تا پایان همون تاریخ صبر کنید و چاره ای ندارید اما اگر تاریخ نداشت شما بین 2 روز تا یک هفته صبر میکنید ولی اگر بعد از یک هفته حل نشد یا بیشتر از دو روز نمیتونید صبر کنید یکسری راه کار هست که میتونید انجام بدید:

اولین کار این هست که بررسی کنید از فیلتر شکن استفاده میکنی یا نه؟ اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید اون رو خاموش میکنید و دوباره وارد صفحه تون میشید و بررسی میکنید که مشکلتون حل شده یا نه؟

 

راه حل دوم: این هست که پسوورد پیجتون رو تغییر بدین از پیج خارج بشین و دوباره وارد بشین و بررسی کنید که مشکل اکشن بلاکی حل شده یا نه.

 

راه حل سوم: از طریق مرور گر وارد سایت اینستاگرام بشین ولاگ این کنید و یوزرنیم و پسوورد رو بزنید و وارد بشین بررسی کنید مشکل اکشن بلاکی حل شده یا نه؟

 

راه حل آخر: یک پیام هست که برای اینستاگرام ارسال کنید تا بررسی کند و مشکلتون رو حل کنه.

به این صورت که وارد تنظیمات بشین و بعد گزینه کمک و بعد گزینه گزارش مشکل رو انتخاب کنید و در اون قسمت این متن انگلیسی رو بنویسید و یک اسکرین شات از پیجتون رو برای اینستاگرام بفرستید تا اینستاگرام بررسی کنه و مشکلتون رو حل کنه:

 

Setting >> help >> report problem

 

متن ارسالی شما:

 

Hi lve noticed that my Instagram account has been suspended.
I don’t know the reason for this blockage. But you should know that Im a real person. Whould you please recheck my suspension?

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code