ما به واسطه‌ی دسترسی به سفارت‌های معتبر به صورت مستقیم و با کمترین کارمزد در ایران،‌ و همچنین با مدیریت و نظارت روزانه برروی تبلیغات گوگل ادز شما، کمترین نرخ تبلیغات گوگل را به شما مشتریان گرامی ارائه می‌کنیم.

مدیریت تبلیغات گوگل ادز، با توجه به هدف شما از تبلیغات در گوگل

زمانی که مشتری بالقوه کسب‌وکار شما،‌ به خدمات و محصولات شما نیاز دارد، جلوی چشم او ظاهر شوید. حضور کسب‌وکار شما در صفحه‌ی اول گوگل با طراحی متن تبلیغاتی و برنامه‌ریزی استراتژی بر اساس هدف نهایی تبلیغات شما به وسیله‌ی تبلیغات گوگل ادوردز با پشتیبانی حرفه‌ای کارشناسان بهرامی دیجیتال.

برای درخواست طراحی اپیلیکشن به آیدی تلگرام @Bahramiads3 پیغام دهید.

هزینه‌ی تبلیغات در گوگل چگونه است؟

عوامل مختلفی در هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز تاثیر گذار هستند. در تبلیغات گوگل، شما فقط به ازای هر نفر که تبلیغات شما برایش جذاب باشد و کلیک کند هزینه پرداخت می‌کنید. هزینه‌ی این کلیک در تبلیغات گوگل ادز باتوجه به کلمات کلیدی انتخابی و “نمره‌ی کیفیت” یا (Quality Score) تعیین می‌شود.مورد دیگر که در قیمت تبلیغات گوگل ادوردز شما تاثیر می‌گذارد، نحوه‌ی شارژ اکانت گوگل میباشد که اگر به صورت غیر مستقیم و توسط واسطه‌های زیادی که در سطح اینترنت موجود هستند انجام شود، در دراز مدت، هزینه‌ی زیادی را به شما تحمیل می‌کند. در این مورد، ارز انتخابی، کارمزد شارژ حساب و نرخ ارز تاثیر گذار است.

مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز با آژانس بهرامی

سرعت بالای انجام سفارشات

سفارشات شارژ اکانت گوگل با ارز لیر ترکیه معمولا زیر ۲ ساعت و برای دلار آمریکا حداکثر ۳۶ ساعت میباشد.

کلمات کلیدی دلخواه و نامحدود

محدودیتی در انتخاب کلمات کلیدی نخواهید داشت. در انتخاب کلمات کلیدی شما را راهنمایی میکنیم.

بهینه‌سازی هزینه هر کلیک

تمامی عوامل مختلف در نرخ کلیک شما از جمله صفحه‌ی فرود، استراتژی بیدینگ، انتخاب کلیمات کلیدی و … بررسی و بهترین حالت برای شما انجام خواهد شد. همچنین راهکار هایی برای کاهش کلیک های غیر واقعی انجام خواهیم داد.

تضمین عدم مسدودی و ساسپندی

دو دلیل اصلی برای ساسپند شدن اکانت‌ها وجود دارد. دلایل مالی و نقض قوانین تبلیغات در گوگل. تمامی موارد مالی را ادزیرو تضمین می‌کند و بر عهده خواهد گرفت و تا رفع مشکل پیگیری میکند. البته در مورد نقض قوانین گوگل، به دلیل ارتباط خوب ما با گوگل، در اکثر موارد میتوانیم مشکل را رفع کنیم و اکانت ساسپند شده را باز کنیم.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از پرداخت هرگونه هزینه‌ای به آژانس ادزیرو، کارشناسان ما موظفند شما را کاملا راهنمایی کنند تا بتوانید دقیقا خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید.

افزایش دستیابی به اهداف و Goals

تضمین میکنیم که تبلیغات گوگل توسط هر شرکت یا شخص دیگری انجام می‌شده، زمانی که وارد سیستم ادزیرو می‌شود، حداقل ۱۰٪ کاهش هزینه کلیک، حداقل ۱۰٪ افزایش CTR و افزایش دستیبابی به اهداف خواهد داشت.

نظارت روزانه بر روند تبلیغات شما

اکانت شما هرروز توسط اکانت منیجر اختصاصی شما بررسی و نظارت می‌شود و تغییرات در جهت بهبود تبلیغات شما انجام می‌شود.